Стратегічна екологічна оцінка. Повідомлення про оприлюднення проєктів документів державного планування.Відбулося оновлення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянка за межами с. Кодня, земельна ділянка площею 3,9996 га, з метою зміни цільового призначення з "для ведення особистого селянського господарства" на "для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Документ державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" Том І.

Документ державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" Том ІІ.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року".

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки в смт Новогуйвинське для обслуговування свердловини та розміщення станції водопідготовки питної води з насосної станції».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 35.48 га, кадастровий номер 1824785500:03:000:0383, яка знаходиться за межами села Почуйки Житомирського району Житомирської області ТОВ "МОНСАНТО НАСІННЯ"».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 1,5000 га, розташованої за межами населених пунктів, на території Хорошівської селищної ради Житомирського району Житомирської області, для розміщення підприємства, що пов'язане з користуванням надрами».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Хорошівської селищної ради на 2024-2025 роки».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 5,0000 га, що розташована на території Гладковицької сільської ради (за межами населеного пункту), для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельних ділянок, загальною площею 12,000 га, які перебувають у їх власності, кадастрові номери 1822084700:01:000:0372-0377, розташовані за межами населених пунктів (с. Лука) Станишівської територіальної громади».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки площею 4,000 га, кадастровий номер 1822582400:04:000:0082 для ведення особистого селянського господаства, з метою зміни цільового призначення на 11.01 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Програми економічного і соціального розвитку Малинської міської територіальної громади на 2023».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території міста Коростень Житомирської області - по вул. Гастелло» (багатоповерхова забудова).

Розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 20.12.2022 "Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

ДОВІДКА про громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту ПРОГРАМИ охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Довідка про консультації з органами виконавчої влади в рамках проведення стратегічної екологічної оцінки проєкту ПРОГРАМИ охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Звіт про Стратегічну екологічну оцінку ПРОГРАМИ охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Програма економічного та соціального розвитку Ємільчинської селищної територіальної громади на 2023 рік» .

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 5,0000 га, що розташована на території Гладковицької сільської ради (за межами населеного пункту), для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Проєкт ЗВІТУ СЕО Програми ОНПС в Житомирській області на 2023-2027 роки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2023 рік» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2023 рік».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки площею 1,6612 га (кадастровий номер 1822384400:01:000:0178), земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га, розташованих в адміністративних межах Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту) з метою оформлення права користування земельними ділянками на умовах оренди з цільовим призначенням "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користування надрами» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Регіональний план управління відходами Житомирської області до 2030 року».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту державного планування «Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2023 рік» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території під розміщення індустріального парку за межами населених пунктів с. Слобода-Селець, на території Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок в м. Андрушівка, що надані для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Нова редакція "Детальний план території земельної ділянки в м. Андрушівка, що надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Стратегія розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Ємільчинської селищної ради на 2022 рік» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території на земельних ділянках орієнтовною площею 50,0 га із них площа трьох земельних ділянок проектування - 12,51 га, для розміщення заводу з виробництва гофрокартону та гофротари, які розташовані на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. ..

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли атеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами на населених пунктів для впорядкування території під розміщення будівель, споруд автозаправного комплексу і дорожнього сервісу: багатопаливної АЗС, стоянки вантажного транспорту, магазину продовольчих та супутніх товарів з кафетерієм за межами населених пунктів на території Глибочицької сільської ради Житомирського району» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкт документу державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Квітневої сільської ради Житомирського району Житомирської області з метою впорядкування території існуючого заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур з реконструкцією та будівництвом нових будівель і споруд».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкт документу державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів та в межах населеного пункту с. Радичі на території Хорошівської селищної ради Житомирського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкт документу державного планування Стратегія розвитку Ємільчинської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки та План її реалізації на 2021-2023 роки» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування..

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Програма економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Стратегічний план розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Програма розвитку земельних відносин Коростенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Стратегія розвитку Баранівської міської територіальної громади до 2027 року» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку "Стратегія розвитку Баранівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки та План заходів із реалізації стратегії розвитку Баранівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки"

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту містобудівної документації «Детальний план території для містобудівних потреб земельної ділянки кадастровий № 1822084100:01:000:0263 площею 1,9393 га, для зміни цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення, вид використання (А.01.03)- для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, та іншого призначення, вид використання (J.12.11)- для будівництва та обслуговування об'єктів дорожнього сервісу, розташованої Житомирська область, Житомирський район, за межами населених пунктів Глибочицької сільської ради, ділянка №525а» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Детальний план території для розміщення будівель торгівлі (торгівельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспект Миру в м. Житомирі» та розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який є Звітом про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли матеріали проєкту документу державного планування «Програма охорони навколишнього природного середовища Коростенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку даного документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкт документів державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на 2021-2027 роки та План заходів її реалізації на 2021-2023 роки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкти документу державного планування та звіти про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів населених пунктів с. Буряківка, с. Ягодинка, с. Веселе, смт Пулини Житомирського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов Звіт про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування «Детальний план території по вулиці Сергія Кемського, 11Д з метою уточнення планувальної структури та перспективної забудови в межах земельної ділянки індустріального парку «Коростень» Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов Звіт про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Брусилівської селищної ради - для розміщення злітно-посадкової смуги та основних і допоміжних споруд малої (легкої) авіації Житомирського району Житомирської області»

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов Звіт про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування «Внесення змін до генерального плану та плану зонування території села Поліське Коростенського району Житомирської області сільської ради Житомирського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов Звіт про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування «Детальний план території визначення містобудівних потреб для розміщення автозаправної станції на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, площею 24 га (кадастровий номер 1822384400:01:000:0100) щодо зміни цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», яка розташована за межами населених пунктів на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проєкту".

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1310 га розташованої праворуч (при з’їзді з мосту через р. Тетерів) по вул. Карпенка в м. Радомишль Житомирської області для визначення містобудівних потреб будівництва автозаправної станції та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проекту, який розроблено з метою обґрунтування можливості визначення цільового призначення земельної ділянки; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в межах населеного пункту".

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок автозаправного комплексу і дорожнього сервісу: реконструкція існуючих об'єктів АЗС та будівництво придорожнього готелю з рестораном за межами населених пунктів на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проєкту.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Миропільської селищної ради Житомирського (бувшого Романівського) району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі та будівництва багатофункціонального готельно-ресторанного комплексу по вул. Прибережній, 19 в с. Рогачі Ружинської селищної ради Житомирської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проєкту.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкт документу державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» з метою зміни цільового призначення землі «з для ведення фермерського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», кадастровий номер ділянки: 1822084100:01:000:0889. Об’єктом планованої діяльності є нове будівництво кар’єру з видобутку піску на ділянці Левківське-2.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкти містобудівної документації Генеральні плани населених пунктів с. Щиглівка, с. Грубське, с. Струцівка, с. Продубіївка, с. Вишневе, с. Віленька, с. Здвижка, с. Семенівка Житомирського району та звіти про стратегічну екологічну оцінку у складі проєктів.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з користуванням надрами (Центральна ділянка Смолівського родовища піску) за межами населених пунктів на території Харитонівської сільської ради Житомирського району.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки під будівництво логістично-складського комплексу для зберігання засобів захисту рослин за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Глибочицька сільська рада, кадастровий номер земельної ділянки: 1822082000:01:000:0390» та звіт про стратегічну екологічну оцінку у складі проекту, який розроблено з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки за межами населених пунктів з метою будівництво логістично-складського комплексу для зберігання засобів захисту рослин.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер 1825655100:04:010:0085, яка знаходиться за адресою: смт Черняхів, вул. Індустріальна, 24 Г».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га Межирічного родовища ільменіту, розташованої за межами населеного пункту на території Іршанської селищної ради Коростенського (Хорошівського) району Житомирської області для розміщення збагачувальної фабрики філії «ІГЗК» АТ «ОГХК»».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєктні матеріали містобудівної документації і звіти про стратегічну екологічну оцінку розділу «Охорона навколишнього природного середовища» на населені пункти с. Веселівка, с. Білошиці, с. Нова Ушиця, с. Броди Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Внесення змін до детального плану території земельної ділянки загальною площею 32,2000 га, кадастровий номер 1822587900:19:000:0202 розташованої на території Житомирського (Коростишівського) району Харитонівської сільської ради Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєктні матеріали містобудівної документації - Розроблення детального плану території земельних ділянок площею 1,9400 га (кадастровий номер: 1820681800:01:002:0310) та площею 1,9233 га (кадастровий номер 1820681800:01:002:0309), що розміщенні за адресою: Житомирська область Житомирський (Баранівський) р-н, с. Дубрівка, вул. Вокзальна, 74, під реконструкцію прирейкового складу».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєктні матеріали містобудівної документації - «Детальний план земельних ділянок площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського р-ну Житомирської області (за межами населеного пункту с. Поліське) щодо зміни цільового призначення із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєктні матеріали містобудівної документації і звіти про стратегічну екологічну оцінку розділу «Охорона навколишнього природного середовища» на населені пункти с. Стрижівка, с. Колодязьки, с. Вільня Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2021-2027 роки та Звіт про його стратегічну екологічну оцінку.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік та Звіт про його стратегічну екологічну оцінку.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкти містобудівної документації – Генеральний план та План зонування території (зонінг) с. Соснівка Олевського району Житомирської області та звіт про стратегічну екологічну оцінку цієї містобудівної документації.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли звіти про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування «Проєкти генеральних планів с.Більківці, с.Козак, с.Теснівка, с.Бобрик Коростишівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) до проєкту генерального плану та плану зонування с. Радовель Олевського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) до проєкту генерального плану с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) до проєкту генерального плану смт Черняхів Черняхівського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації – «Детальний план окремої території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами с. Неборівка Мартинівської сільської ради Пулинського району Житомирської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Генеральний план м. Малин Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації – ТОМ1. Пояснювальна записка. 442/2019-ПЗ Генеральний план. 442/2019-ГП та ТОМ2. Звіт про стратегічну екологічну оцінку. (розділ ПЗ «Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища»)442/2019-СЕО «Детальний план території земельних ділянок, що розташовані за межами населених пунктів на території Високівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшов проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку) до детального плану «Детальний план частини території міста Новограда-Волинського, обмеженої вулицями Шостацького, Бориса Станевича, Житомирською, Гетьмана Сагайдачного для реконструкції існуючого виробничого комплексу із збільшенням розмірів за рахунок добудови по вул. Житомирській, 38 в місті Новограді-Волинському».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли проєкти містобудівної документації - розділи «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіти про стратегічну екологічну оцінку) до генеральних планів сіл Кропивня, Голубівка, Єлизаветівка, Видумка Кропивнянського старостинського округу, сіл Квітневе, Царівка, Красилівка, Браженець, Антонівка Квітневого старостинського округу Коростишівської міської ради Коростишівського району Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління проєкт містобудівної документації - розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіти про стратегічну екологічну оцінку) до детального плану території на розроблення детального плану частини території міста Новоград-Волинського, обмеженої вулицями Чехова, Декабристів, Переяславською, під багатоповерхову житлову забудову від Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до Управління надійшли звіти про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування «Проєкти генеральних планів с.Гутянське, с.Липляни, с.Будницьке, с.Шевченкове, с.Тишів, с.Крушники, с.Кутище, смт Чоповичі, с.Барвінки, с.Новобратське, с.Загребля, с.Йосипівка, с.Пристанційне, с.Стримівщина Малинського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації та проект документа державного планування «Генеральний план населеного пункту с. Троща Вільшанської сільської ради Чуднівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації та документ державного планування «Детальний план території індустріального парку по вул. Романенка в м. Малин».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища)» та проєкт документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, площею 6,0000 га розташованої за межами населеного пункту с.Невирівка, на території Хорошівської селищної ради Хорошівського району, Житомирської області для розміщення підприємства, що пов’язане з користуванням надрами».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план селища Брусилів Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Охорона навколишнього природного середовища генеральних планів на населені пункти с. Віленька, с. Радівка, с. Борок Коростишівської міської ради Коростишівського р-ну Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для створення індустріального парку Брониківської ОТГ Новоград-Волинського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2027 року та План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації» і повідомлення про його оприлюднення.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку ««Проекти генеральних планів с. Високе, с. Костівці, с. Йосипівка, с. Ставище Брусилівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території вісімнадцяти земельних ділянок, загальною площею 5,7676 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Меленівської, Ковалівської та Ушомирської сільських рад Коростенського району, Житомирської області, з метою передачі їх в оренду ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ» для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, для будівництва об’єктів ВЕС».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту та території Дівочківської сільської ради Черняхівського району Житомирської області з метою зміни цільового призначення та визначення функціональної можливості розміщення на даній земельній ділянці об’єктів енергетики».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів на території Високівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області з метою розміщення вітрових електричних станцій».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території дев’ятнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 6,08 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Сингаївської (1 земельна ділянка), Берестовецької (7 земельних ділянок), Дідковицької (6 земельних ділянок), Сарновицької (5 земельних ділянок) сільських рад Коростенського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва об’єктів ВЕС» .

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території вісімнадцяти земельних ділянок по 0,32 га кожна, загальною площею 5,76 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Михайлівської сільської ради Коростенського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» для будівництва об’єктів ВЕС»

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території села Любарська Гута Баранівського району Житомирської області»

До відома громадськості! Просимо взяти до уваги для опрацювання та керівництва в роботі інформацію щодо процедури стратегічної екологічної оцінки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 2,5 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуваннями надрами, яка розташована за межами населених пунктів на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області» розроблений ФОП Медвідь Олександр Володимирович на замовлення Коростенської РДА та ТДВ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планування структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території, земельних ділянок, які розташовані в межах Покалівського старостинського округу Овруцького району Житомирської області з метою зміни цільового призначення з «землі запасу» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» та передачі на умовах оренди, для будівництва об’єктів ВЕС» ТОВ «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області».

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану теритрії земельної ділянки під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га за межами с. Кам’янка, на території Оліївської сільської ради Житомирського району.

До відома громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшов звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

До відома громадськості!Повідомляємо, що наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18 липня 2019 року №260 внесено зміни до методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшли заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 170,0000 га, розташованої за межами населеного пункту на території Хорошівського району Житомирської області для розміщення кар’єру АТ «ОГКХ» по видобутку титанових руд на Юрській ділянці Межирічного родовища.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що до управління надійшли заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки: 1. Проект Стратегії розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року; 2. Детальний план території земельної ділянки під розширення існуючого виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га за межами с. Кам’янка, на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області; 3. Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області.

До уваги громадськості! Повідомляємо, що за інформацією Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району розробляються Генеральні плани населених пунктів Чижівка, Вишківка та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На виконання Рішення Станишівської сільскої ради Житомирського району від 08.02.18 № 433 розробляються Генеральні плани населених пунктів Станишівка, Лука, Ліщин та на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) щодо зазначеної містобудівної документації.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.

До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області за межами населеного пункту з метою будівництва зерносушильного комплексу».


До уваги громадськості! На даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.


Стратегічна екологічна оцінка та детальні плани територій
Розбираємося в тонкощах нового законодавства