До уваги громадськості!

Повідомляємо, що за інформацією відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської районної адміністрації Житомирської області  (лист № 02-20/483 від 19.03.2019) на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Стриївської сільської ради Новоград-Волинського  району Житомирської області за межами населеного пункту з метою будівництва зерносушильного комплексу».

         На даному етапі згідно вимог ст.ст. 6 та 7 вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закону), проводиться збір зауважень та пропозицій, які необхідно врахувати при складанні звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до вимог ст. 10 Закону  заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Згідно  ст. 12 Закону замовник повідомляє громадськість про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у порядку та забезпечує вільний доступ громадськості до документів протягом усього строку громадського обговорення.

Громадськість має право подати замовнику  в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, які протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ви можете надати свої зауваження та пропозиції до Новоград-Волинської районної  державної адміністрації Житомирської області за адресою: вул. Шевченка, 16,  м. Новоград - Волинський,  11700,  E-mail:_04053654@mail.gov.ua, електронна пошта vrrma_zt@ukr.net.