Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами суб’єктів господарювання.

2023 рік:

22. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ "Житомирський картонний комбінат".

21. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Кануни).

20. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Городище).

19. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Стриєва).

18. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Гульськ).

17. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Мокре).

16. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПП "ГАЛЕКС-АГРО" (Рогачів).

15. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Довгань О.Ф.

14. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ "АЛЬТЕРЕНЕРГО ЛТД".

13. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Павлюк Ю.М.".

12. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ "ПОРТТРАНСБУД".

11. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Морозов В.П.

10. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Мантачка Олена Григорівна.

9. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Коструба Федір Іванович.

8. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Білявський Микола Петрович.

7. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НОВОГРАДВОЛИНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД».

6. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Мосейчук Михайло Іванович.

5. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФОП Сичевський Володимир Павлович.

4. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «КИРАН».

3. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «ДРЕВ-ВУГІЛЛЯ».

2. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «АССЕТ ЮА».

1. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «ЕНЕРГОЕКОСЕРВІС».
2022 рік:

4. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «КОРНИНСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ».

3. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «ОЛІМП-АГРО».

2. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ФГ «БАУР-ММ».

1. Звіти про здійснення контролю за дотриманням затверджених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин, що викидаються стаціонарними джерелами ТОВ «Попільнянський елеватор».