Дозвільна діяльність

   З метою дотримання принципів відкритості та прозорості діяльності влади та сприяння громадськості у вирішенні нагальних проблем природоохоронної галузі в режимі реального часу в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації   діє телефонна "гаряча лінія" за тел.(0412) 47-25-36 у понеділок-четвер з 8.00 до 17.15 год., п'ятницу з 8.00 до 16.00 (перерва на обід з 13.00 до 14.00)
   Жителі краю можуть звертатися за інформацією щодо гострих екологічних проблем та з метою обговорення діяльності управління і питань запобігання та виявлення корупції.

Адреса: Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації
вул.Театральна, 17/20 м.Житомир 10014

pryroda@eprdep.zht.gov.ua

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами:

2023 рік:

164. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ЯРУНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

163. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ПИЩІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

162. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» НАДСЛУЧАНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

161. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ПИЛИПОВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

160. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» МАЛОЦВІЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

159. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ЛІСОКОМПЛЕКС.

158. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ЛИПИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

157. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» КУРЧИЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

156. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» КОНТОРА / АВТОПАРК.

155. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» КЛЕНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

154. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

153. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ГОРОДНИЦЬКИЙ АВТОПАРК.

153. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ЧЕРВОНОВОЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

152. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» БРОНИЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

151. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ГОРОДНИЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО.

150. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради.

149. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ «ТАКО» СГК «ТАКО».

148. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "І С К Р А" ТОВ "І С К Р А".

147. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНВІТО" ТОВ "САНВІТО".

146. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДРЕВ-ВУГІЛЛЯ» ТОВ «ДРЕВ-ВУГІЛЛЯ».

145. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ КУРНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

144. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Сущанська гімназія.

143. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Стовпинська гімназія.

142. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Майданський ліцей.

141. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Тепеницький ліцей.

140. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Перганська гімназія.

139. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Лопатицький ліцей.

138. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Копищенський ліцей.

137. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради. Юрівська гімназія.

136. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФOП Подран Артем Миколайович.

135. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Центральна садиба.

134. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Лісопереробний комплекс.

133. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Омелянівське лісництво.

132. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Тригірське лісництво.

131. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Шершнівське лісництво.

130. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Новозаводське лісництво.

129. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Турчинецьке лісництво.

128. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Лісопереробний цех: хутір Побитівка.

127. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Левківське лісництво.

126. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Центральна садиба (контора).

125. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Корабельне лісництво.

124. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Березівське лісництво.

123. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Лісорозсадник.

122. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Станишівське лісництво.

121. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Бехівське лісництво.

120. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» Філія «Коростенське лісомисливське господарство» Автотранспортний цех.

119. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Фізична особа-підприємець Богатирчук Юрій Олександрович.

118. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

117. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПрАТ «Коростенський завод МДФ».

116. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ОФІСНИЙ ЦЕНТР ЖИТОМИР».

115. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Цимбалюк О.М.

114. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Чечет А.О.

113. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Мусевич П.М.

112. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Пелих О.М.

111. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ДТК-ТРЕЙД».

110. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ПАПЕРОВА ФАБРИКА - ЗІРКА УКРАЇНИ».

109. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «Агрофірма «Відродження».

108. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ОЛІМП-АГРО».

107. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Черінська М.В.

106. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Сіромолот Р.П.

105. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КУСТО АГРО ФАРМІНГ».

104. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КОН БРІО».

103. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПАТ «Коростишівський Райагропостач».

102. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Комендант О. О.

101. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «СІГНЕТ-ЦЕНТР».

100. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ФОРСАЖГАЗ-БЕРДИЧІВ».

99. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ФОРСАЖГАЗ – ОІЛ».

98. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Чепіга Н. Ф.

97. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ПОНА-УКРАЇНА».

96. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Головань Г.М.

95. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЕКО НОВА».

94. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ».

93. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «АВАНТАЖ-КАПІТАЛ».

92. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Іванова Н.А.

91. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КП «Енергія» ММР.

90. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІСИ УКРАЇНИ» - ФІЛІЯ «ЛУГИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО».

89. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КИРАН».

88. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФІЛІЯ «БІЛОКОРОВИЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ».

87. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП РУДЧЕНКО Ю. М.

86. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «НАФТА-КО».

85. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД».

84. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до Дозволу № 1810700000-108 від 20.04.2016 р. на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Комунальне підприємство теплозабе­зпечення (КПТ) .

83. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЕКОРЕНСІНГ».

82. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДУ «Коростенська виправна колонія (№71)».

81. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «Ліси України» філія «Олевське лісове господарство».

80. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Іванова Н.А.

79. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ЖАБЧАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I СТУПЕНЯ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД).

78. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел УШОМИРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

77. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ЛІСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СОНЕЧКО» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

76. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел БІЛКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

75. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

74. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ГУЛЯНЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПРОЛІСОК» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

73. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ВЕСЕЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

72. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ГУЛЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

71. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ЛІСІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О.ДУБІНЧУКА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

70. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел БІЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІЦЕЙ ВОЛОДИМИРА МАТВІЄНКА» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

69. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел БІЛОШИЦІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

68. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПОЛІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

67. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел УШОМИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СОНЕЧКО» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

66. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КОН БРІО».

65. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «БРУСИЛІВСЬКІ КОВБАСИ».

64. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЛЮКСПРОМГАЗ».

63. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЛЮКСПРОМГАЗ».

62. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «КІАКСАР».

61. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФІЛІЇ «ЄМІЛЬЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ».

60. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО УКРАЇНА».

59. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Олевська міська рада.

58. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФІЛІЯ «КОРОСТИШІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО «ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ».

57. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «СТАРТ».

56. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Державне спеціалізоване лісове господарство «Ліси України» філія «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство».

55. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАБІС».

54. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмеженою відповідальністю «ФПС Флексіблс Україна» (ТОВ «ФПС Флексіблс Україна»).

53. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА ХОЛДИНГОВА ЛІСОПИЛЬНА КОМПАНІЯ» (ТОВ «УХЛК»).

52. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «ОЛЕВСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК» ЖОКАП «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС».

51. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІСИ УКРАЇНИ».

50. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Комунальна установа «Хорошівський психоневрологічний інтернат».

49. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Черняхівського будинку культури Черняхівської селищної ради.

48. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Черняхівської центральної бібліотеки Черняхівської селищної ради.

47. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» АЗК № 134.

46. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «Фортуна Лев».

45. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «АЙС ТІМ».

44. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Комунального виробничо-господарського підприємства.

43. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Глибочицької сільської ради (Левківський старостинський округ).

42. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу № 1810136600-519 від 06.05.2016 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ФІРМА ЕСТРЕЛЛА».

41. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «АР ЛЮБАР».

40. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел АТ «Укрзалізниця» ВП Житомирська дистанція сигналізації та зв`язку для промислових майданчиків.

39. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмежено відповідальністю «Люкспромгаз».

38. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмежено відповідальністю «Люкспромгаз».

37. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмежено відповідальністю «Люкспромгаз».

36. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Товариство з обмеженою відповідальністю «МАРШАЛІТ ПРОМ» (ТОВ «МАРШАЛІТ ПРОМ»).

35. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Приватне акціонерне товариство "Мар’янівський склозавод".

34. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМЕТИСТ».

33. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ШЛЯХБУД ІНДУСТРІЯ».

32. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КНП АЗПСМ Оліївської сільської ради.

31. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПрАТ «ТНК «ГРАНІТ».

30. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Коментант О.О.

29. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ОМЕЛЯНІВСЬКИЙ КАР'ЄР».

28. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ».

27. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «БРЕНВЕЛЬ».

26. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПП «Меблева фабрика «Мірт».

25. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ОККО-Драйв».

24. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП НАУМЕНКО О.А.

23. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КНП «КОРОСТЕНСЬКА ЦРЛ».

22. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел 12 проммайданчиків Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

21. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КАТП 0628 ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

20. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел СТОВ «СПІЛКА ХМЕЛЯРІВ ТА ПИВОВАРІВ».

19. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу № 1825881701-49 від 27.09.2016 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ГАЛІЇВСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД».

18. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу №1825010100-76 від 17.02.2020 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «РДК».

17. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КНП «КОРОСТЕНСЬКА ЦРЛ».

16. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел 11 об'єктів Відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

15. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

14.Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел КНП «ЧЕРНЯХІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ».

13.Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «KИЇВТEПЛО-9».

12.Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до Дозволу №1823183301-52 від 02.11.2018 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «АГРОПРОДУКТ».

11. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ЖИТОМИР».

10. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «АГРАРНИЙ ФОНД ТЕРЕЩЕНКА».

9.Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до Дозволу № 1820310100-8 від 21.08.2017 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «АНДРУШІВСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД».

8. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «УКР-ЛЕНД».

7. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «НАФТА-КО».

6. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ».

5.Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до Дозволу №1810136300-525 від 07.07.2016 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ФПС ФЛЕКСІБЛС УКРАЇНА».

4. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів П(О)СП «ІВАНКІВСЬКЕ».

3. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ПП «МЕТАЛОФАСАД».

2. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до Дозволу №1824780301-51 від 27.06.2017 р. на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «СІГНЕТ-МІЛК».

1. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ЖИТОМИР».


2022 рік:

39. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «СІГНЕТ-ЦЕНТР».

38. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел котелень Черняхівської селищної ради.

37. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЕКО-ПАПІР УКРАЇНА».

36. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «М'ЯСОВИТА».

35. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ЛЕЗНИКІВСЬКИЙ КАР’ЄР».

34. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП «РУЖИН-МОЛОКО».

33. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Вольський Д.Ф.

32. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПАТ «УКРНАФТА» багатопаливна (БП) АЗС №05/006.

31. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПАТ «УКРНАФТА» багатопаливна (БП) АЗС №05/005.

30. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел СТОВ «ОСИЧКИ».

29. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ТЕРМІОН-ПЛЮС» .

28. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПП «ТИОКАМ-1».

27. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел АТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД».

26. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ «ФАКТ».

25. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП КОВАЛЬ І. Г.

24. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФГ «Промінь-12».

23. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП ПАША С.М.

22. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП ПАША С.Б.

21. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ВМЮ-ГРУПП".

20. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Представництва ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ.

19. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПрАТ "Вайдманн-МПФ”.

18. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Науменко О.А.

17. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Сікан О.Ю.

16. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Товщик Ю.М.

15. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ТЕРМІОН-ПЛЮС".

14. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ГОРІХ ПОЛІССЯ".

13. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ПММ-ТЕПЛО".

12. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "БРУСИЛІВСЬКІ КОВБАСИ".

11. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ЕКОКАРБЕКС".

10. Повідомлення про намір отримати дозвіл про внесення змін до дозволу № 1810136600-607 від 26.02.2018 р. на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря додатковими стаціонарними джерелами ІП "Євроголд Індестріз ЛТД".

9. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "ВЕГА АГРО".

8. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "КОН БРІО".

7. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ФОП Панчук Ю.П.

6. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП "РАДОМИШЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО".

5. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "РАЙТ СОЛЮШН".

4. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "Еко-Полісся плюс".

3. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ПрАТ "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО" (НЕК "УКРЕНЕРГО").

2. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ТОВ "Яблунецьке хлібоприймальне підприємство".

1. Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел ДП "Баранівське лісомисливське господарство".