Звернення громадян

          З метою дотримання принципів відкритості та прозорості діяльності влади та сприяння громадськості у вирішенні нагальних проблем природоохоронної галузі в режимі реального часу у Департаменті екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

         діє телефонна "гаряча лінія" за тел.(0412) 47-25-36 у понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятницю з 8.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

          Жителі краю можуть звертатися за інформацією щодо гострих екологічних проблем та з метою обговорення діяльності Департаменту і питань запобігання та виявлення корупції.

Адреса: Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

вул. Театральна,  17/20 м. Житомир 10014

 
 e-mail: pryroda@eprdep.zht.gov.ua


ЗВІТ по зверненням громадян за 2023 рік.

ЗВІТ по зверненням громадян за 2022 рік.

ЗВІТ по зверненням громадян за 2021 рік.

 

 

Електронна форма для відправлення звернення

 

Відповідно до Закону України від від 02.07.2015 № 577-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції" з 28 жовтня 2015 року "Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається."

 

 

Напишіть лист зі своєї електронної  скриньки  на електронну адресу Департаменту  pryroda@eprdep.zht.gov.ua  за формою:

Начало формы

П.І.Б. : 

Поштова адреса : 

Контактний телефон : 

E-mail : 

Дата звернення:


Текст звернення
: (………………… Відповідно до ст. 11 Закону "Про захист персональних даних" надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних для здійснення повноважень, пов'язаних із розглядом даного запиту.)

 

 

 

Конец формы