ДО УВАГИ

суб’єктів господарювання планована діяльність яких підлягає оцінці впливу на довкілля

 

Повідомляємо, що згідно  Постанови КМУ від 13 грудня 2017 року №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля» внесення плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля здійснюється за Примірним договором за формою згідно з додатком 6. Укладення договору здійснюється шляхом публічної оферти виконавця та акцептування її замовником. З метою укладання договору замовник може використовувати сервіс – ЕкоСистема. Інформація щодо укладання договору через ЕкоСистему розміщена за посиланням.

Звертаємо увагу, що для отримання послуги замовник може самостійно роздрукувати на папері договір про надання послуг (Договір про надання послуг з проведення громадського обговорення в процесі оцінки впливу на довкілля для заповнення суб’єктом господарювання) та надіслати на адресу Департаменту належним чином  оформлені та підписані два примірники  договору. Акцепт умов договору здійснюється замовником шляхом оплати послуги виконавця згідно з умовами цього договору.

         Відповідно до п.п.14-17  постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.17 №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля»  за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля справляється плата, розмір якої встановлений відповідно до наказу Міндовкілля від 03.09.2020  № 117. Плата за проведення громадського обговорення  вноситься на рахунок, визначений уповноваженим територіальним органом, до подання звіту з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

               Документ, що підтверджує внесення плати за проведення громадського обговорення, подається суб’єктом господарювання разом із звітом з оцінки впливу на довкілля та оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля у форматі Adobe Portable Document Format (PDF) через електронний кабінет Реєстру.

 

Оплату за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля проводити за реквізитами:

 

Отримувач: Департамент екології та  природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

ЄДРПОУ 38708695

р/р UA868201720313271001201086124 в ДКСУ, м.  Київ

МФО 820172

Адреса: 10014, м. Житомир, вул. Театральна, 17/20

Тел.  (0412) 47-25-36

  

РАХУНОК____________

від___________________

 

 

Платник _____________________________________________

 

№ з/п

Найменування послуг

Розмір плати (грн..)

1

Плата за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля

15875,80

 

До оплати: п’ятнадцять  тисяч вісімсот сімдесят п’ять гривень 80 копійок

 

Під час воєнного стану в Україні громадські слухання щодо оцінки впливу на довкілля проводитимуть у режимі відеоконференції. Це передбачено Законом «Про оцінку впливу на довкілля», а саме змінами, які набули чинності 29 липня цього року.

З 31 липня в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля суб’єкт господарювання має вказувати:

-         інформацію про дату і час проведення громадських слухань; 

-         посилання для підключення до відеоконференції.

Посилання для підключення до відеоконференції створюється уповноваженим органом та надається суб’єкту господарювання під час узгодження з ним дати та часу проведення громадських слухань. Для цього суб’єкту господарювання необхідно звернутися до Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації (відділ оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки) з відповідним запитом (у електронному вигляді) на електронну пошту – pryroda@eprdep.zht.gov.ua (резервна – viddilovd.zhitomir@gmail.com). У запиті обов'язково зазначається найменування суб'єкта господарювання, реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля (далі – реєстр), дата очікуваного завантаження оголошення про початок громадського обговорення до  Реєстру, а також запропоновані дата та час проведення громадських слухань.

Звертаємо увагу, що згідно Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 989 (далі – Постанова) громадські слухання проводяться не раніше ніж через десять робочих днів з дня оприлюднення уповноваженим територіальним органом у Реєстрі оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля. Громадські слухання проводяться відповідно до вимог Постанови, за виключенням того, що вони відбуваються в режимі відеоконференції.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднюються суб’єктом господарювання відповідно до вимог частини третьої статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

У разі виникнення додаткових питань можливо звертатися до відділу оцінки впливу на довкілля за телефоном (0412) 47 25 36 (Приймальна).