ДО УВАГИ

суб’єктів господарювання планована діяльність яких підлягає оцінці впливу на довкілля

 

Повідомляємо, що згідно  Постанови КМУ від 13 грудня 2017 року №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля» внесення плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля здійснюється за Примірним договором за формою згідно з додатком 6. Укладення договору здійснюється шляхом публічної оферти виконавця та акцептування її замовником. З метою укладання договору замовник може використовувати сервіс – ЕкоСистема. Інформація щодо укладання договору через ЕкоСистему розміщена за посиланням.

Звертаємо увагу, що для отримання послуги замовник може самостійно роздрукувати на папері договір про надання послуг (Договір про надання послуг з проведення громадського обговорення в процесі оцінки впливу на довкілля для заповнення суб’єктом господарювання) та надіслати на адресу Управління належним чином  оформлені та підписані два примірники  договору. Акцепт умов договору здійснюється замовником шляхом оплати послуги виконавця згідно з умовами цього договору.

         Відповідно до п.п.14-17  постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.17 №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля»  за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля справляється плата, розмір якої встановлений відповідно до наказу Міндовкілля від 03.09.2020  № 117. Плата за проведення громадського обговорення  вноситься на рахунок, визначений уповноваженим територіальним органом, до подання звіту з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

               Документ, що підтверджує внесення плати за проведення громадського обговорення, подається суб’єктом господарювання разом із звітом з оцінки впливу на довкілля та оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля у форматі Adobe Portable Document Format (PDF) через електронний кабінет Реєстру.

 

Оплату за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля проводити за реквізитами:

 

Отримувач: Управління екології та  природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

ЄДРПОУ 38708695

р/р UA868201720313271001201086124 в ДКСУ, м.  Київ

МФО 820172

Адреса: 10014, м. Житомир, вул. Театральна, 17/20

Тел.  (0412) 47-25-36

  

РАХУНОК____________

від___________________

 

 

Платник _____________________________________________

 

№ з/п

Найменування послуг

Розмір плати (грн..)

1

Плата за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля

8798,37****

15875,80

 

До оплати: вісім тисяч сімсот дев’яносто вісім гривень 37 копійок.

Після завершення 30 днів з дня скасування карантину:  п’ятнадцять  тисяч вісімсот сімдесят п’ять гривень 80 копійок.

 

**** Розмір плати за громадське обговорення планованої діяльності у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) встановлено тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину.