Консультації з громадськістю


Постанова КМУ від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Документ державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" Том І.

Документ державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року" Том ІІ.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування "Регіональний план управління відходами на території Житомирської області до 2030 року".

Повідомлення про проведення електронних консультацій щодо обговорення заходів, спрямованих на збереження біорізноманіття шляхом створення нових та розширення меж існуючих об’єктів природно-заповідного фонду.

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо обговорення проведення заходів до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо обговорення проведення заходів в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Повідомлення про проведення електронних консультацій щодо обговорення проведення заходів до Дня довкілля 2023».

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту звіту головних розпорядників бюджетних коштів з фонду охорони навколишнього природного середовища про їх витрачання у 2022 році.

Проєкт обласної Програми "Ліси Житомирщини" на 2022-2024 роки.

Проєкт Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2023-2027 роки.

Програма державного моніторингу у галузі охоррони атмосферного повітря житомирської зони на 2022-2026 роки.

Проєкт ЗВІТУ СЕО Програми ОНПС в Житомирській області на 2023-2027 роки.