До уваги громадськості!

 

Повідомлення про проведення електронних консультацій щодо обговорення заходів, спрямованих на збереження біорізноманіття шляхом створення нових та розширення меж існуючих об’єктів природно-заповідного фонду

 

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оголошує відкритими електронні консультації з громадськістю щодо організації та проведення заходів, спрямованих на збереження біорізноманіття шляхом створення нових та розширення меж існуючих об’єктів природно-заповідного фонду.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості, проходить процедура електронних консультацій з громадськістю з 1 по 30 травня 2023 року (включно).

 

Пропозиції очікуємо до 30 травня 2023 року (включно) за адресою: 10014, м. Житомир, вул.Театральна, 17/20, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації (далі – Управління екології) або на e-пошту: pryroda@eprdep.zht.gov.ua  з поміткою «консультації з громадськістю».

 

Контактна особа: Никончук Євгеній Валентинович – заступник начальника відділу природних ресурсів та природно-заповідної справи Управління екології та природних ресурсів, тел. (0412) 47-25-36.