Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєкту Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря Житомирської зони.

Згідно зі ст. 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» центральні та місцеві органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування під час розробки екологічних програм залучають громадськість до їх підготовки шляхом оприлюднення проектів екологічних програм для їх вивчення громадянами, підготовки громадськістю зауважень та пропозицій щодо запропонованих проектів, проведення публічних слухань стосовно екологічних програм.

 

Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації представлено проєкт Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря Житомирської зони.

Програма спрямована на стабілізацію та поліпшення екологічної ситуації на території області, зниження екологічних ризиків, зокрема викидів парникових газів, охорону та поліпшення стану довкілля та інше.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт Обласної програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 вересня до 1 жовтня 2022 року (включно). Сайт Управління екології eprdep.zht.gov.ua розділ «Доступ до публічної інформації» рубрика «Консультації з громадськістю».

Зауваження та пропозиції до проєкту Програми можна надати до 1 жовтня 2022 року за адресою: Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, тел.: (0412) 47-25-36,   е-пошта: pryroda@eprdep.zht.gov.ua

Контактна особа: Таргонська Світлана – головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.