До уваги громадськості!

Повідомлення про проведення електронних консультацій щодо обговорення проведення заходів до Дня довкілля 2023»

 

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оголошує відкритими електронні консультації з громадськістю щодо організації та проведення заходів до Дня довкілля у 2023 році.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості, проходитить процедура електронних консультацій з громадськістю з 1 по 30 березня 2023 року (включно).

 

Пропозиції очікуємо до 30 березня 2023 року (включно) за адресою: 10014, м. Житомир, вул.Театральна, 17/20, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації (далі – Управління екології) або на e-пошту: pryroda@eprdep.zht.gov.ua  з поміткою «консультації з громадськістю».

 

Контактна особа: Таргонська Світлана Вікторівна – головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля Управлінням екології, тел. 0412 472536.