До уваги екологів

 

 

Відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» екологічні знання є обов’язковою кваліфікаційною вимогою для всіх посадових/службових осіб, діяльність яких пов’язана з використанням природних ресурсів та призводить до впливу на стан навколишнього природного середовища.

Одним з головних напрямів діяльності Професійної асоціації екологів України (ПАЕУ) є сприяння організації та впровадженню заходів щодо вдосконалення екологічної освіти, розвитку екологічної професії та підвищення кваліфікації екологів. Керуючись вимогами законодавства, а саме статті 6 Закону України «Про професійний розвиток працівників», статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», а також власним статутом ПАЕУ, а також зважаючи на важливість дотримання екологічної безпеки суб’єктами господарювання, асоціація ініціює безперервну сертифікацію ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» та атестацію відповідальних за екологічну безпеку суб’єкта господарювання з липня 2021 року!

Серед завдань ПАЕУ:

ü    формування конкурентоспроможного кадрового потенціалу фахівців з екологічної безпеки;

ü    заохочення та розвиток екологічної спільноти, стимулювання до добросовісного виконання вимог природоохоронного законодавства;

ü    формування найбільшого банку екологів для роботодавців – Еnvironmental managers data bank; 

ü    створення профілю найуспішніших представників галузі та підтримка тренду «Екоменеджери важливі».

 

ПАЕУ стверджує, що безперервний професійний розвиток лідерів з екологічної безпеки, підтвердження їх компетенцій – це запорука успішного ведення діяльності з урахуванням екологічних ризиків, запровадження принципів сталого розвитку та найкращих технологій і систем екологічного менеджменту, підвищення відповідального ставлення до дотримання природоохоронного законодавства.

До участі у добровільній сертифікації ELEML запрошуються:

ü    топ-менеджери, які здійснюють загальне керівництво підприємством або керують екологічними аспектами її діяльності;

ü    директори секторів ОНС;

ü    головні екологи,  головні інженери, начальники управлінь;

ü    начальники конструкторських і виробничо-технічних відділів, начальники цехів;

ü    директори інжинірингових, проєктних, науково-дослідних організацій  тощо;

ü    директори та фахівці департаментів екології органів місцевого самоврядування;

ü    екологічні інспектори та інші посадові особи.

 

Система ELEML спрямована на підтвердження рівня професійних знань і навиків шляхом проведення кваліфікаційних тестувань і створення  умов для тривалої професійної освіти, впровадження високих стандартів професійної діяльності менеджерів та фахівців.

Претенденти, що приступають до навчання за програмами підготовки та атестації ELEML, повинні мати певний Оpening-рівень професійної підготовки. Право на участь у сертифікації ELEML надається особам, що відповідають кваліфікаційним вимогам до освіти і стажу роботи, які володіють визнаними професійною спільнотою кваліфікаційними документами (свідоцтвами, сертифікатами, атестатами, дипломами тощо), що фіксується в особистому портфоліо претендента на отримання/пролонгацію сертифіката ELEML – «Environmental law. Environmental management. Leadership».

Сертифікат ELEML діє три роки, протягом яких власник сертифікату зобов’язується безперервно демонструвати професійні досягнення, приймати активну участь у реалізації практичних кейсів підприємств в сфері екологічної безпеки,  передавати та обмінюватися професійним досвідом на платформах, а також постійно підвищувати свою кваліфікацію згідно вимог природоохоронного законодавства.

Отримайте власний сертифікат ELEML: «Environmental law. Environmental management. Leadership», зробіть власний крок до підтвердження рівня професійних знань і навиків та до найбільшого банку екологів для роботодавців «Еnvironmental managers data bank»

Старт навчання: 19 липня 2021 (раз на півроку)

Тривалість навчання: 2 місяці

Більше на сайті: https://paeu.com.ua/sertifikaciya-eleml/

 

Інформаційна підтримка:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899.

З питань співпраці та членства в ПАЕУ:
Інна Сінєнко,
керівник відділу розвитку та партнерства ПАЕУ
(073) 305-8016, email: 
event@ecolog-ua.com