Відзначення кращих юннатів Житомирщини до 95-річчя юннатівського руху в Україні

 

https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-1.jpg

 

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні та відзначення кращих юннатів Житомирщини «Юннатівський оскар» 17 листопада в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся онлайн-захід.

 

Участь взяли: заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова, начальник Управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмила Колесник, т.в.о. начальника Управління екології і природних ресурсів Житомирської ОДА Микола Семенюк, ветерани юннатівського руху та юннати - переможці. 

 

«Екологічна освіта – це сукупність екологічних знань, екологічного мислення, екологічного світогляду,  екологічної етики та екологічної культури. Саме екологічні заходи в рамках освітньої роботи є одними з основних для виховання відповідального суспільства, тому ми і надалі сприятимемо їх проведенню» - відзначили присутні.

 

Всі учасники відмітили професійність викладачів та високий рівень підготовки учнів, важливість екологічної освіти і виховання підростаючого покоління як для області, так і для всієї країни, визначили основні пріоритети розвитку еколого-натуралістичного напряму в області на майбутнє. 

 

 

Під час вручення «Юннатівського оскару» було відзначено дипломами, кубками та подарунками 9 кращих юннатів та один колектив Житомирщини. 

 

                                  

                                 

                   

https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/4-1-1024x768.jpg                                      

 

 

 

https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-2-1024x768.jpg                                  

 

 

                     

 

 

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

                                         

 

 

 

                     

 

       Одним із перших в нашому місті, ще в 1951 році, центр розпочав прививати дітям шкільного віку дбайливе ставлення до навколишнього світу, навчати їх бути раціональнішими, бережливими до природних багатств. Завдяки навчанню у центрі, діти почали приймати участь в конкурсах (українських та міжнародних), розробляти екологічні проекти та інше.

        В області налічується 25 гуртків зоолого-тваринницького напряму, в яких займається 355 вихованців. Це гуртки таких профілів: юні зоологи, юні орнітологи, юні акваріумісти, юні кінологи, любителі домашніх тварин, юні бджолярі, юні кролівники, основи біоетики. При закладах загальної середньої та позашкільної освіти області діє 230 живих куточків.

Навчання в гуртках передбачає розвиток дітей, виховання в них бережного ставлення до природи, спонукання до пізнавальної, естетично-споглядової та практично-спрямованої екологічної діяльності.

Контакти Центру: 41-03-80.

 

В статті використані фото з сайту ЖОДА та власні фото Управління