19 вересня – Всесвітній день прибирання

19 вересня 2020 року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» —  Бершадська районна державна адміністрація

        19 вересня Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

         Робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найблищого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Відмічайте  у соціальних мережах #letsdoitukraine #worldcleanupday та будьте прикладом для інших. Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

        Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. Три форми участі: • Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

• Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед. • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час.

         До акції приєднаються органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального  бізнесу.

        Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додаткові «TrashOut».

        Це всесвітня програма соціальних ініціатив, спрямована на боротьбу з глобальною проблемою твердих відходів, включаючи проблему морського сміття.

        Ставайте частиною наймасштабнішої команди еко відповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. 

 

Зробимо Україну чистою разом!

 

Деталі на сайті  www.letsdoitukraine.org та в соціальних

мережах www.facebook.com/letsdoitukraineeco, https://www.instagram.com/letsdoitukraine.