7 вересня – міжнародний день чистого повітря для блакитного неба

 

 

Тема Міжнародного дня чистого повітря для блакитного неба в 2021 році - «Здорове повітря, здорова планета», що підкреслює медичний аспект проблеми забруднення повітря, особливо в умовах пандемії COVID-19.

Цього року акцент робиться на пріоритетності потреби в здоровому повітрі для всіх, при цьому розмова ведеться досить широко, щоб охопити інші найважливіші питання, такі як зміна клімату, здоров'я людини і планети, а також цілі в галузі сталого розвитку. Цей день служить закликом до дії, щоб об'єднати наші зусилля і заявити про наше право на чисте повітря.

Забруднення повітря є найсерйознішим екологічним ризиком для здоров'я людини і однією з основних причин смерті і захворювань в світі. 

Деякі забруднювачі повітря, такі як вуглець, метан і приземний озон, також є короткочасно забруднюючими атмосферу речовинами, що виявляють вплив на клімат, і в значній мірі є причиною смертності, пов'язаної з забрудненням повітря, а також впливають на сільськогосподарські культури і, відповідно, на продовольчу безпеку, а скорочення їх обсягу має супутні вигоди для клімату.

Спалювання сухої рослинності є однією з причин забруднення повітря.

Дивіться за посиланням:  https://cutt.ly/pWYiujX

Екопроєкт спрямований на поширення серед людей знання про шкоду, яку завдає довкіллю і оточуючим спалювання сухої рослинності та її рештків. Адже усталена практика спалювати траву та листя насправді не має нічого спільного із безпекою. Натомість є більш екологічна альтернатива, наприклад, компостування.

 

http://xn--80adivwhn5n.xn--j1amh/wp-content/uploads/2021/03/swing_A5-1030x1200.jpg

Переглянути вихідне зображення