Лідери Європарламенту підтримали переговори щодо вступу України до ЄС

 

Лідери Європарламенту підтримали переговори щодо вступу України до ЄС

 

Європейський парламент публічно виступив за те, щоб Єврорада підтвердила початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу.

Рішення про підтримку переговорів з Україною оголосила конференція президентів, заявила президент Європарламенту Роберт Метсол на конференції з євроінтеграції України, передає "Європейська правда". Це орган, який об'єднує керівництво Європарламенту та всіх політичних груп.

"У вівторок конференція президентів провела зустріч зі спікером Верховної Ради України Русланом Стефанчуком. Україна докладає разючих зусиль для проведення реформ. Країна продемонструвала тверду основу для того, щоб відкрити переговори про вступ", - зазначила вона.

Президент Європарламенту наголосила, що процес вступу країни до Євросоюзу - не лише перенесення європейських законів та правил до національного законодавства, а й процес, який потребує перетворень у суспільстві країни.

Конференція президентів у своєму комюніке зазначила, що вірить у те, що Україна продовжить амбітно втілювати всі необхідні реформи для завершення виконання рекомендацій Єврокомісії, щоб якнайшвидше відкрити переговори про вступ.

"Україна є і залишатиметься пріоритетом для Європарламенту. Україна може розраховувати на безперервні зусилля та нашу готовність підтримувати легітимні амбіції та прагнення українського народу. Лідери політичних груп планують посилити співпрацю з Верховною Радою у 2024 році, у тому числі шляхом зустрічей між комітетами та ознайомленням ", - наголосили лідери політичних груп.

 

В статті використана інформація з сайту: www.gazeta.ua