ЯЛИНКА Є ОДНИМ ІЗ ГОЛОВНИХ АТРИБУТІВ НОВОРІЧНИХ СВЯТ. У КОЖНІЙ РОДИНІ ПО-РІЗНОМУ СТАВЛЯТЬСЯ ДО ЦЬОГО ВІЧНОЗЕЛЕНОГО СИМВОЛУ: ХТОСЬ ОБИРАЄ      ЖИВУ ЯЛИНКУ, ХТОСЬ - ЗРУБАНУ, ХТОСЬ - ШТУЧНУ.

Результат пошуку зображень за запитом "ялинки"

       Ялинка, як і будь-яке інше дерево, рослина чи тварина, є живим творінням. Тож які альтернативи ми маємо, аби не купувати зрубані ялинки і таким чином не допомагати нищенню природи? Їх – дуже багато.

       Найперше, це прикрашання живої ялинки, що росте на подвір’ї, або придбання ялинки у горщику – таку рослину потім можна буде висадити в землю. По-друге, це композиція із хвойних гілок, які можна зв’язати у форму ялинки: обламування лапника (гілок сосен чи ялин) не шкодить лісу, а його подальша переробка є непоганим екологічним рішенням. Цікавим і креативним варіантом може стати імпровізоване новорічне дерево з усього, що є під рукою в домі: книги, ялинкові прикраси, кімнатні рослини, фрукти й солодощі, іграшки, різноманітне хатнє приладдя тощо.

       Штучна ялинка – теж альтернатива зрубаній, адже, купуючи її, ви не знищуєте живі дерева, до того ж, вона може слугувати вам новорічною окрасою років 10-20. Але потрібно пам’ятати про правильну її утилізацію, яка б не шкодила довкіллю. Інакше штучні ялинки, що виготовляються із суміші полівінілхлориду та металу, розкладатимуться у природному середовищі кількасот років. Сьогодні Україна вже рухається в бік цивілізованих країн у питанні сортування та переробки сміття, а тому, попередньо відділивши пластик від металу, можна здавати штучні ялинки на утилізацію.

       Міркуючи про підготовку до святкування, варто усвідомити чи ялинка – головний атрибут святкування події. Підготуватися духовно до відзначення цього свята примиритися з ближніми, прикрасити себе добрими вчинками. Життя – це набагато більше, аніж зовнішньо створений святковий настрій.

Люди повинні піклуватися про Всесвіт.