Всесвітній день екологічної освіти

 

Подія 26 січня - Всесвітній день екологічної освіти

 

Всесвітній день екологічної освіти відзначають 26 січня.

Його основна мета - виявлення екологічних проблем як на глобальному, так і на місцевому рівнях, і підвищення обізнаності людей, особливо урядів, щодо необхідності участі у збереженні та захисті довкілля.

Ця дата виникла на основі Декларації Конференції ООН з питань довкілля, що відбулася в червні 1972 року в Стокгольмі, Швеція, де обговорювали важливість турботи про навколишнє середовище та сформулювали необхідність вироблення загальних принципів, які б надихали й скеровували суспільство на збереження та покращення довкілля.

Важливо знати про те, якої екологічної шкоди завдано нашій планеті і як повернути її назад, щоб уникнути зміни клімату, вимирання видів флори і фауни та інших явищ, які впливають на екосистеми.

В нашій області екологічна освіта розвивається швидко, щороку збільшується кількість громадських організацій, шкільних екоколективів та гуртків.

В умовах воєнних дій виникають нові джерела впливу на довкілля, тому діти активно досліджують та роблять висновки.

В області налічується 6 гуртків зоолого-тваринницького напряму, в яких займається 525 вихованців. Це гуртки таких профілів: юні зоологи, юні орнітологи, юні акваріумісти, юні кінологи, любителі домашніх тварин та інші. При закладах загальної середньої та позашкільної освіти області діє 109 куточків живої природи. Також функціонують 27 шкільних лісництва. Щороку здійснюється більше 100 екологічних походів та експедицій.

Управління екології всіляко підтримує починання маленьких екологів.

 

 

Нагородження призерів ІV Великого екологічного квесту «Захисник природи»

 

Немає опису світлини.

 

Щорічна церемонія вручення найпрестижнішої нагороди «Юннатівський оскар»