Запрошуємо до участі

 

21-22 ЖОВТНЯ, М. КИЇВ

Національний ECOBUSINESS FORUM-2021

«ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА: як досягти балансу»

 

ПРО ФОРУМ:

Національний форум зі сталого розвитку та озеленення економіки буде присвячений новим можливостям для підприємств і підприємливих людей і спрямований на досягнення більш чистого і безпечного, більш стійкого майбутнього для України.

Допомагаємо підприємствам в успішному вирішенні складних завдань природокористування.

Все більше компаній у всіх промислових і комерційних секторах прагнуть зменшити свій екологічний слід і вже реалізують стратегії сталого розвитку. Звичайно, впровадження методів сталого розвитку може також привести до підвищення операційної ефективності за рахунок зниження витрат, таких як вода і енергія, а також відходів.

 

Про учасників

Охоплюючи всі відповідні сектори – добувну промисловість, електроенергетику, металургію, харчову промисловість, транспорт, сільське господарство, ЖКГ (водоканали, комунальні підприємства сфери відходів тощо) і державний сектор – разом формуємо екологічний порядок денний.

Для виступів ми запросили

Експертів ООН

·       Представників державних органів, від яких залежить екополітика України

·       Провідних фахівців в сфері охорони довкілля

·       Розробників природоохоронної документації

·       Практикуючих екологів

Наші експерти прекрасно знають, що в першу чергу цікавить менеджерів природоохоронної діяльності підприємств, енергоменеджерів, які основні проблеми і питання виникають у них. Виходячи з цього, формується захід, який зможе допомогти фахівцям у вирішенні актуальних проблем, а також дасть можливість поспілкуватися з людьми, найбільш обізнаними в даних питаннях!ДЛЯ ДОВІДКИ:

Національний екофорум «Зелена економіка: як досягти балансу» організовано Професійною асоціацією екологів України та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (
UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Подробиці та програма заходу за посиланням: Національний ECOBUSINESS FORUM-2021 «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА: як досягти балансу» (tilda.ws)