Житомирщина підтримує екологічний проєкт Greening of the Planet

 

Керівництво екологічного проєкту Greening of the Planet в Україні подякувало голові Житомирської ОДА Віталію Бунечко за підтримку у реалізації ініцативи та обєднанні зусиль в реалізації екопроєкту та програми президента «Зелена країна» на території області під час візиту до Овруччини. Спільно з усіма головами та представниками територіальних громад Житомирщини – від Бердичева до Коростеня, від Новоград-Волинського до Брусилова долучилися до гарної ініціативи – на знак нашої міцної дружби створили Алею громад із 66 дерев, які представлятимуть кожну свою територіальну громаду в області. Цим кроком започаткована акція «Єдність громад Житомирщини», яка відбулась в рамках глобального проєкту «Озеленення Планети».

Світлина від Віталія Бунечка.

 

Завдання проєкту «Greening of the Planet»: об’єднати 1 мільйон людей довкола теми висадження дерев, провести потужну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети.

 

Дерева – це легені нашої планети, вони виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, допомагають підтримувати родючість ґрунтів та захищають їх від ерозії.

Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь. Тож поповнювати запаси зелених насаджень – це не просто обов`язок, а й необхідність.

 

 

30 жовтня у рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet проводить Акцію «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу».

Акція проходитиме як в Україні, так і за кордоном.

Попередні наші Акції мали на меті посадити якомога більшу кількість дерев, але ми зрозуміли, що не менш важливим є об’єднання великої кількості людей. Бо так ми не просто висаджуємо дерева, а змінюємо ставлення людей до природи.

Щоб стати учасником Акції:

- заповніть коротку анкету https://greeningplanet.org/participant/;

- підпишіться на наш офіційний Telegram-канал (https://t.me/greeningukraine), де ми публікуємо всі деталі Акції;

- 30 жовтня висадіть дерево.

Щоб стати партнером, заповніть анкету за посиланням: https://greeningplanet.org/partner/ .

 

Ще раз Управління екології закликає до спільних дій для відновлення екосистеми Землі.

Офіційний сайт проєкту: https://greeningplanet.org/.

 

Світлина від Greening of the Planet.

 

В статті використана інформація зі сторінки Greening of the Planet: www.facebook.com/102717708464203/posts/254244109978228/