Відбулося засідання робочої групи з розроблення Регіонального плану управління відходами на території Житомирської області до 2030 року

 

15 грудня в прес-центрі Житомирської обласної ради під головуванням заступника голови ОДА Віктора Градівського  відбулося засідання робочої групи з розроблення Регіонального плану управління відходами на території Житомирської області до 2030 року.

       

Під час засідання заслухано інформацію представника Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» щодо виконання першого етапу проміжного Звіту.

       

       

 

        

Свої пропозиції та зауваження висловили члени робочої групи: Юрій Антіпов – член правління Всеукраїнської асоціації управителів ТОВ «Коменернго-Житомир», Тетяна Варема – начальник управління ЖКГ, енергетичного менеджменту та енергозбереження Департаменту регіонального розвитку ОДА, Роман Ільїн – перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Світлана Кончаківська – начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного  законодавства ГУ Держпродспожислужби в Житомирській області, Світлана Ярош – директор ТОВ «І. Комм Енерджи», Марина Сульженко – начальник відділу атмосферного повітря та поводження з відходами Управління екології та природних ресурсів ОДА, Валентина Умінська – начальник відділу містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, Олександр Кондратюк - начальник Управління екології та природних ресурсів ОДА.

    

Під час обговорення члени робочої групи висловили свої зауваження та пропозиції розробнику для врахування у Звіті. Більшою кількістю голосів, нрийнято рішення не узгоджувати перший етап проміжного Звіту з розроблення Регіонального плану управління відходами на території Житомирської області до 2030 року.