Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєкту Обласної програми «Залісення Житомирщини» на 2023 – 2027 роки

Згідно зі ст. 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» центральні та місцеві органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування під час розробки екологічних програм залучають громадськість до їх підготовки шляхом оприлюднення проектів екологічних програм для їх вивчення громадянами, підготовки громадськістю зауважень та пропозицій щодо запропонованих проектів, проведення публічних слухань стосовно екологічних програм.

 

Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації представлено проєкт Обласної програми «Залісення Житомирщини» на 2023 – 2027  роки».

Програма спрямована на стабілізацію та поліпшення екологічної ситуації на території області, зниження екологічних ризиків, створення належних умов для досягнення безпечного для життя населення стану навколишнього природного середовища та інше.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проєкт Обласної програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 21  листопада до 21 грудня 2022 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту Програми можна надати до 21 грудня 2022 року за адресою: Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, тел.: (0412) 47-25-36,  е-пошта: pryroda@eprdep.zht.gov.ua

Контактна особа: Файдюк Олександр – головний спеціаліст відділу природних ресурсів та природно-заповідної справи Управління екології та природних ресурсів Житомирської військової державної адміністрації.

 

Додаток: Проєкт Обласної програми «Залісення Житомирщини» на 2023 – 2027 роки».