В мисливських угіддях області проведуть

облік чисельності диких тварин та птахів

 

З метою забезпечення об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях Житомирської області, відповідно до вимог законів України “Про мисливське господарство та полювання” та “Про охорону навколишнього природного середовища” видано окреме доручення голови обласної державної адміністрації від 08.12.2020р. № 6069/2-20/37 «Про проведення обліку мисливських видів диких тварин та птахів у мисливських угіддях Житомирської обалсті у 2021 році».

Віталій Бунечко, у дорученні, рекомендував користувачам мисливських угідь провести обліки мисливських видів диких тварин та птахів.

Підрахунок здійснюватимуть шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, фото-, відеофіксації, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві та опитування місцевих жителів. За результатами таксації визначаються ліміти на добування тварин в наступному мисливському сезоні.

Особливу увагу приділять тим видам, кількість яких в угіддях має тенденцію до зменшення, це дасть можливість вчасно ввести заборону на полювання цих видів на певний період, допоки його кількість знову не стане оптимальною.
Узагальнена інформація буде оприлюднена в березні наступного року.

 

                                              

 

Фото використані з вебсторінки Поліського Природного заповідника