01

 

15 листопада – всесвітній день вторинної переробки

 

Вперше цей день провели жителі США у 1997 році. Метою було заохотити населення відходи у вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену з вторинної сировини.

Вторинною переробкою називають повторне використання або повернення в оборот сміття чи відходів виробництва. Зазвичай вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, залізо, алюміній, пластик та інше.

З кожним роком споживання ресурсів збільшується на півтора два відсотка. Тому такого важливого значення набуває економія природних ресурсів, пошуки альтернативних ресурсів, вторинна переробка сировини. 

11

Існує багато способів, як можна використати ті чи інші відходи на благо нашого суспільства. Наприклад: із різнокольорових пластикових пляшок роблять вази, квіти, фігурки казкових персонажів, із битого скла –  вітражі, із автомобільних шин – клумби і різноманітні тварини, із алюмінієвих баночок – підставки для мобільних телефонів або олівців і ручок, із тканин – намисто і ляльок, тощо. Цей список може бути дуже довгий. Головне, це розуміння того, що такий вид використання відходів допоможе нам зробити життя краще та безпечніше.

Вироби з пластикових пляшок своїми руками / Handmade

 

 

Вироби з пластикових пляшок своїми руками - YouTube

 

 

Вироби з пластикових пляшок своїми руками: 70+ ідей декору для інтерєру і  дачі, фото | 5DOM