Просвітницька робота до Дня Довкілля

 

 

13 квітня у Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва #твоя_біліотека відбулася захоплююча бесіда за круглим столом з учнями ліцю № 23 м.Житомира ім.М.Очерета, присвячена екології, стану довкілля Житомирщини та сортуванню сміття.

Спікерками зустрічі виступили головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації Світлана Таргонська та Олена Маскулова - керівниця департаменту товариства "Еко сфера", представниця Благодійний фонд «Мереживо».

Під час бесіди доповідачки звернули увагу на установи, які опікуються екологію в Україні, важливість взаємодії громадськості та державних структур, на важливість правильного сортування сміття задля зменшення негативного впливу діяльності людини на довкілля. Розглянули різні аспекти сортування, зокрема переробку паперу, пластику, скла та інших матеріалів, відновлення ресурсів і зменшення викидів в атмосферу та інше.

Книгознавці-бібліотекарі, в свою чергу, представили цікаві книжки, які допоможуть молоді зорієнтуватися в складному світі екології.

Учні ліцею з цікавістю слухалали та задавали питання доповідачам.

Зустріч була продуктивною.

Насправді, світ бібліотеки дуже змінився, формат її роботи також, рекомендуємо частіше відвідувати цікавий світ книг.

 

15 квітня 2023           ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ