Відбулось щорічне нагородження кращих юннатів Житомирщини «Юннатівський Оскар»

 

8 лютого в КЗПО «ОЕНЦ ЖОР» відбулася найочікуваніша подія – нагородження кращих юннатів Житомирщини «Юннатівський Оскар».

Це свято переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначили найкращих учнів, які гідно представили нашу область на конкурсах, змаганнях, турнірах, олімпіадах еколого-натуралістичного спрямування.

Учасників заходу привітала Наталія ОСИПОВИЧ, директор Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Микола СЕМЕНЮК – заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, Володимир ВЕРБИЦЬКИЙ, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Наталія БОРДЮГ, директор КЗПО «ОЕНЦ» ЖОР.

Дев’ять номінантів отримали Юннатівський Оскар за особистий внесок у природоохоронну роботу Житомирщини, за результативну дослідницьку діяльність, досягнуті успіхи в дослідженні стану навколишнього природного середовища.

На святі також нагороджували переможців V Великого екологічного квесту «Захисник природи». Ці неймовірні, кмітливі учасники бездоганно пройшли всі випробування, вирішили найскладніші екологічні задачі та завдання і сьогодні отримали нагороди.

Також педагоги, наставники нашої талановитої молоді отримали подяки за формування екологічної свідомості та культури підростаючого покоління.

 

Щиро вітаємо всіх володарів «Юннатівського Оскару» та переможців V Великого екологічного квесту.

Нових творчих злетів та наукових звершень!