11 листопада - Міжнародний день енергозбереження

 

 

Переглянути вихідне зображення

 

Рішення про заснування цього свята було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE. Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.

 

Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято відбуваються заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.

Економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища. Крім того, енергозбереження вигідно економічно. Заходи з економії енергоресурсів в два з половиною – три рази дешевше, ніж виробництво і доставка споживачам такої ж кількості знову отриманої енергії, отриманої з традиційних джерел. Тим більше, що найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті фактично повсюдно.

Україна має значні природні ресурси та унікальне для Європи навколишнє середовище, за останні роки зроблено чимало позитивних кроків до енергоефективності в різних галузях.

 Кожен з нас може приєднатись до даного свята та бути енергоощадливим.