До уваги суб’єктів господарювання, які подають декларації про відходи!

 

Згідно вимог статті 17 Закону України “Про відходи” суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

Зазначаємо, що декларація про відходи подається суб’єктами господарювання у сфері поводження з відходами до 20 лютого року, що настає за звітним.

Для зручності суб’єктів господарювання, Управління екології та природних ресурсів ЖОДА пропонує надати перевагу подачі декларації про відходи, скориставшись електронною системою здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, яку можна знайти на веб-сайті Міндовкілля України за посиланням: https://e-eco.gov.ua

Подання декларації про відходи через електронну систему скорочує кількість затраченого часу та дозволяє суб’єкту господарювання подати її у зручний для нього час.

Також, при заповненні декларації про відходи через електронну систему, припуститися помилок майже неможливо. А якщо все ж таки помилки виникнуть, то система підкаже, як їх усунути.

Крім цього, декларацію можна подати до Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації через Центр надання адміністративних послуг у м. Житомир Житомирської міської ради одночасно в паперовій та електронній формі.

 

Переглянути вихідне зображення