Турбота про мисливських тварин взимку

 

https://eprdep.zht.gov.ua/novyny%2031.01.2023%20pidhotivlia%20tvaryn.files/image002.jpg

 

З настанням холодів суттєво ускладнюється існування диких тварин у природному середовищі. З метою збереження біорізноманіття є  підтримка диких тварин у зимовий період шляхом викладення кормів в мисливських угіддях. У зв’язку з цим, користувачі мисливських угідь Житомирської області щорічно проводяться біотехнічні заходи щодо збереження фауни.

Підгодівля звірів взимку - важливий захід, адже тварини, які мешкають в лісі, потребують не тільки природних кормів, а й мінеральних солей, що необхідні для розвитку стійкої популяції.

Тривалість сезону підгодівлі тварин, а також початок і закінчення його, визначається у залежності від конкретних кліматичних умов.

В свою чергу, воєнні дії внесли корективи у буття диких тварин та діяльність мисливських господарств. Так, наразі на території області користувачі мисливських угідь північної частини не мають можливості в повному обсязі виконувати свої обов’язки по догляду за тваринним світом, зокрема у питанні підгодівлі диких тварин, полювання - заборонено.

 

https://eprdep.zht.gov.ua/novyny%2031.01.2023%20pidhotivlia%20tvaryn.files/image007.jpg