Дотримуйтесь правил поведінки на природі

 

Ціннісне ставлення до природи - Левківська загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

 

Літня пора передбачає час відпочинку на природі, біля водойм.

Слід пам’ятати, що з настанням теплої пори збільшується кількість пожеж. Будьте обережні при поводженні з вогнем, адже самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків, побутових відходів, можуть завдати непоправної шкоди навколишньому середовищу, а значна кількість диму негативно впливає на стан здоров’я людей.

Згідно чинного законодавства України засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425-850 грн) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Не лишайте в лісі сміття, скляні пляшки чи пластик.

Довідково. Папір розкладається до 2 років, жувальна гумка близько 5, недопалок – 10-12, поліетиленові пакети – 100-200, пластикова пляшка – 450, одноразові підгузки – 450-650, скло при контакті з водою – більше 1000 років, а в ґрунті – необмежено. Час розкладання залежить від температури, вологості та доступу повітря.

Будьте уважні та безпечні, бережіть себе та довкілля.

Персональный сайт - Проекти та роботи учнів

 

Бережіть природу від пожеж!