До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «СВ ТРАНССЕРВІС» у  Єдиному реєстрі з ОВД від 21 квітня 2023 року 202341910605.

Планована діяльність передбачає нове будівництво складу нафтопродуктів за адресою: вул. Промислова 13, с. Наталівка, Звягельський район, Житомирська область.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  - ТОВ «СВ ТРАНССЕРВІС» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/admanages/get-document/10605/64352

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.