До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної/військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «МОНСАНТО НАСІННЯ» у  Єдиному реєстрі з ОВД від  12 грудня 2022 року 202212910186.

Планованою діяльністю є збільшення водозабору з існуючих двох артезіанських свердловин, що перевищуватиме 300 кубічних метрів на добу, в рамках реалізації ІІ-ї черги будівництва проєкту «Нове будівництво заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур на території Почуйківської сільської ради, Попільнянського району, Житомирської області за межами населених пунктів (корегування)» та будівництво (облаштування) автостоянок на 173 паркомісць закритого типу та 69 паркомісць відкритого типу для с/г техніки в рамках реалізації проєкту «Нове будівництво будівель та споруд для зберігання сільськогосподарської техніки на території заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур в с. Почуйки, Квітневої територіальної громади, Житомирського р-ну, Житомирської обл., за межами населеного пункту».

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 6 січня 2023 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної/військової адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «МОНСАНТО НАСІННЯ» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.