До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі - Закон) Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ТОВ «КАБОКС» у Єдиному реєстрі з ОВД (далі - Реєстр) від 21 серпня 2023 року 202381810984.

Планована діяльність передбачає промислове виробництво гофрокартону (сумарна продуктивність: з виробництва гофрокартону –216000 т/рік (або орієнтовно 592 т/добу); з виробництва гофрокоробів - 99360 т/рік) в рамках нового будівництва заводу з виробництва гофрокартону та гофрокоробів в с. Березина, Житомирського району, Житомирської області. Окрім того, передбачено облаштування паркувальних майданчиків для легкових та вантажних автомобілів (загальною кількістю в 159 парко-місць), локальних очисних споруд дощових вод з резервуаром накопичувачем та системи автономного газопостачання підприємства зрідженим газом пропан-бутаном за рахунок чотирьох газгольдерів (ємністю 25 м3 кожен, підземне розміщення).

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 15 вересня 2023 року включно), після оприлюднення зазначеного повідомлення в Реєстрі, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ТОВ «КАБОКС» до Реєстру можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.