До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене  ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ» у Єдиному реєстрі з ОВД від  19 лютого 2021 року  № 20212177412.

Планована діяльність полягає у новому будівництві біогазового енергогенеруючого комплексу, потужністю 4,5 МВт, на основі технології метанізації суміші барди кукурудзяної післяспиртової, бурякового жому свіжого та кислого, соломи кукурудзяної, посліду. Пропоноване технологічне рішення ґрунтується на технології Adverio Engineering з використанням анаеробного зброджування суміші бурякового жому, барди та сільськогосподарської сировини рослинного походження (силосу) для виробництва електроенергії на когенераційних модулях за адресою: Житомирська обл., Попільнянський р-н, с/рада Квітнева, Комплекс будівель та споруд №15.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 19 березня 2021 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням: 3iwNaC0Udy.pdf (menr.gov.ua)

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.