До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної/військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ПП "МОНОЛІТ" у Єдиному реєстрі з ОВД від 09 травня 2023 року   20235810646.

Планована діяльність полягає в продовжені промислової розробки Володимирського-І родовища блокового каменю габро з розширенням площі родовища, яке знаходиться в 3 км на північний схід від с. Добринь Коростенського (бувшого Хорошівського) району Житомирської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 05 червня 2023 року включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ПП "МОНОЛІТ"  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля,  можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.