До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної/військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене   ПРЕДСТАВНИЦТВО «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖЕРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» у  Єдиному реєстрі з ОВД від  24 листопада 2022 року 2022112110147.

Планована діяльність полягає в розміщенні на території Виробничої бази мобільної асфальтобетонної установки «AMMANN ABA 340 UNIBATCH» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільного механічного заводу «MARINI coldFALT 400» з виробництва холодної регенерованої асфальтобетонної суміші (холодний ресайклінг) в Житомирському районі за межами с. Оліївка.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 21 грудня 2022 р. включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  ПРЕДСТАВНИЦТВО «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖЕРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації/військової адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.