До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі - Закон) Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене Міським комунальним підприємством «Бердичівводоканал» у Єдиному реєстрі з ОВД (далі - Реєстр) 25 жовтня 2023 року  2023102511228.

Планована діяльність полягає в реконструкції очисних споруд господарсько-побутової каналізації за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, м. Бердичів.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 21 листопада 2023 року включно), після оприлюднення зазначеного повідомлення в Реєстрі, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – Міським комунальним підприємством «Бердичівводоканал» до Реєстру можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20,    м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.