До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної/військової адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене КП ЗМР «ЗВЯГЕЛЬВОДОКАНАЛ» у Єдиному реєстрі з ОВД від 22 травня 2023 року 202351810689.

Планована діяльність полягає в розчищенні і днопоглибленні русла та дна  ділянки річки Случ (в межах водосховища) в місцях водозабору, її берегоукріплення в рамках реалізації проєкту «Реконструкція водозабірних споруд на р. Случ в м. Звягель.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 19 червня 2023 року включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання  КП ЗМР «ЗВЯГЕЛЬВОДОКАНАЛ»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля,  можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової (державної) адміністрації (каб.212)  після ідентифікації осіб, що його запитують.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.