До уваги громадськості!

Повідомляємо, що за інформацією відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської районної адміністрації Житомирської області  на даний час здійснюється стратегічна екологічна оцінка (СЕО) детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району для розміщення звіроферми.

         На даному етапі згідно вимог ст.ст. 6 та 7 вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі - Закону), проводиться збір зауважень та пропозицій до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Згідно  ст. 12 Закону замовник забезпечує доступ до звіту про стратегічну екологічну оцінку протягом усього строку громадського обговорення, визначеного відповідно до частини шостої цієї статті. Громадськість має право подати замовнику  в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, які протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ви можете надати свої зауваження та пропозиції до  звіту про стратегічну екологічну оцінку у відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації за адресою: 10003, м. Житомир,  вул. Л. Українки, 1, тел/факс: (0412) 42-45-77, контактна особа Григор’єва Алла Анатоліївна, каб. № 409, тел. 42-45-77, електронна пошта vrrma_zt@ukr.net.