ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка полягає у будівництві асфальтобетонного заводу у Коростенському районі Житомирської області з метою виробництва асфальтобенних сумішей для будівництва доріг та інших видів будівництва, оприлюднене ФОП ОГАНЕСЯН АРАМ АГВАРОВИЧ  у Єдиному реєстрі з ОВД  17 червня 2022 року  20221289345.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 21 липня 2022 року включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

На підставі статті 20 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 14 березня 2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 15 березня 2022 № 2119-ІХ, постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» та Положення про Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 № 614 щодо ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, з метою недопущення будь яких несанкціонованих дій з інформацією, що міститься в автоматизованій інформаційній системі «Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля» (далі - Реєстр) наказом Міндовкілля від 22.03.2022 № 159 тимчасово обмежено доступ до Реєстру для зовнішнього використання.

Детально ознайомитись текстом оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та матеріалами Звіту з оцінки впливу на довкілля можна звернувшись до:

-                     відділу оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської військової держадміністрації: вул. Театральна, 17/20 м. Житомир, 10014, (каб.212);

-                     Старостату села Заріччя Овруцької територіальної громади: вул. Центральна, 96а, с. Заріччя, Овруцький р-н, Житомирська обл., 11168;

-                     ФОП Оганесян А.А.: Житомирська область, Коростенський район, Овруцька територіальна громада, с. Покалів, вул. Шляхова, 35,  

де після ідентифікації осіб, що запитують інформацію, буде надано доступ до документації з ОВД.   

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.