ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка полягає у будівництві АЗК (прийом, зберігання і відпуск пального для автотранспорту, а саме: бензину, дизельного пального та суміші скрапленого вуглеводневого газу пропан-бутан) з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, АГЗП на території АГНКС за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Великі Низгірці, вул. Білопільська, 123, оприлюднене ТОВ «АЛЬТАРФ» на національний онлайн-платформі ЄкоСистема у Єдиному державному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 05 лютого 2024 року   4227 (202311910304).

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 11.03.2024 включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Громадські слухання відбудуться: 22.02.2024 об 12 годині 00 хвилин у режимі відеоконференції; посилання для підключення до відеоконференції:

https://meet.google.com/nuh-kixh-fxo.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Детально ознайомитись з текстом оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля, крім інших місць визначених суб’єктом господарювання, можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації  за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20, каб.212.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.