ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Керуючись  статтями 4 та 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації розміщує Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ПП «МОНОЛІТ», яка полягає у продовження промислової розробки Володимирського-1 родовища блокового каменю габро з розширенням площі родовища, оприлюднене суб’єктом господарювання у Єдиному реєстрі з ОВД 11 серпня 2023 року  20235810646.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (до 15.09.2023 включно)  з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Громадські слухання  відбудуться: 04.09.2023 р. об 11 годині 00 хвилин в режимі відеоконференції; посилання для підключення до відеоконференції - https://meet.google.com/nuh-kixh-fxo.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

На підставі статті 20 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України «Про введення дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» та Положення про Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 № 614 щодо ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, з метою недопущення будь яких несанкціонованих дій з інформацією, що міститься в автоматизованій інформаційній системі «Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля» (далі - Реєстр) наказом Міндовкілля від 22.03.2022 № 159 тимчасово обмежено доступ до Реєстру для зовнішнього використання.

Детально ознайомитись з текстом оголошенням про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  та текстом Звіту з оцінки впливу на довкілля можна у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації  за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20, каб.212.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.