Мінприроди презентувало доопрацьований законопроект “Про управління відходами”

16 квітня в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі відбулася презентація рамкового законопроекту “Про управління відходами” із правками. У заході взяли участь більше 60 представників громадськості, бізнес-асоціацій, державних органів.

“Наш пріоритет – оперативно передати законопроект на розгляд Уряду, тому ми закликаємо усіх представників громадськості фіналізувати правки та пропозиції.  Наша спільна мета сьогодні – узгодити останні деталі законопроекту, завершивши, таким чином, спільну багатомісячну роботу. “ - зазначив Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції. “Завдяки рамковому законопроекту ми стали на крок ближче до європейської системи управління відходами” - підкреслив пан Кузьо.

За результатами заходу Мінприроди внесені узгоджені під час зустрічі пропозиції до законопроекту.

Протягом усього заходу на сторінці Оргуського центру тривала онлайн-трансляція заходу, запис доступний за посиланням.  

Із презентацією законопроекту виступив Олександр Семенець, заступник директора департаменту, начальник Управління поводження з відходами та екобезпеки. Презентація доступна за посиланням. 

Нагадаємо, рішенням Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, що відбулася 26 грудня 2018 року, Мінприроди було доручено провести міжвідомче узгодження та доопрацювання за результатами громадського обговорення законопроекту «Про управління відходами», та оприлюднити остаточний текст законопроекту. 

На виконання вказаного рішення Мінприроди оприлюднено доопрацьований, з урахуванням зауважень та пропозицій органів влади, бізнесу та громадянського суспільства, проект Закону України «Про управління відходами».

Джерело: https://menr.gov.ua/news/33321.html