До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації оприлюднює повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщене ФОП ОГАНЕСЯН АРАМ АГВАРОВИЧ у  Єдиному реєстрі з ОВД від 31 січня 2022 року № 20221289345.

Планована діяльність полягає у будівництві асфальтобетонного заводу за адресою: Житомирська область, Коростенський район, на території Зарічанського старостинського округу Овруцької міської ради з метою виробництва асфальтобенних сумішей для будівництва доріг та інших видів будівництва.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів (до 25 лютого 2022 року включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля. 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання -                ФОП ОГАНЕСЯНОМ АРАМОМ АГВАРОВИЧЕМ до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/9345/reports/P3KB80m7n5.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.