Не забувайте про дбайливе ставлення до навколишнього середовища,

 під час відпочинку на природі

Відпочинок під Києвом

 

     Як і кожна пора року, весна несе із собою немало сезонних видів відпочинку.

   Управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації нагадує, що коли виїзджаєте відпочивати на природі, прибирайте після себе все сміття, памятайте про протипожежну безпеку, не мийте автотранспортні засоби біля водних об'єктів, не забруднюйте водойми. Пам`ятайте, що від ваших дій може постраждати навколишнє середовище.   

Будьте уважними і бережливими!

     Попереджаємо, що згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення: за засмітчення лісів відходами, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, за незаконну порубку, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка - передбачена адміністративна відповідальність, у вигляді накладення штрафних санкцій. Разом з тим нараховується шкода завдана навколишньому природному середовищу.

     Завдавання шкоди навколишньому середовищу карається законом. Але ефективнішою була б зміна ставлення людей до природи. Потрібно, щоб кожна людина розуміла свою відповідальність і знала, якої непоправної шкоди природі може завдати недбале ставлення до навколишнього середовища.

http://www.deihm.gov.ua/images/doc2018/nesmiti.jpg

Не нашкодьте самі собі, залишайтеся людяними!!!

 Будьте свідомими громадянами.

Бережіть природу!!!

 

Використано фото із Вікіпедії